Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.
e1 e1

Інтернет магазин печаток та штампів

Наш Інтернет-сервіс надає послуги по виготовленню нових печаток і штампів, а також копій ваших минулих печаток. У кожному розділі нашого Інтернет магазину присутній каталог продукції, в якому Ви зможете в онлайн режимі замовити та купити печатки, штампи, факсиміле або оснащення.

Подивитися всі зразки печаток і вибрати необхідний можна тут: Перейти

Якщо у Вас загубилася або зламалася печатка - Ви можете замовити її копію у нас на сайті. Ми розуміємо, як важливо в найкоротші терміни відновити її, тому, що печатка або штамп не тільки елемент, який підкреслює індивідуальний стиль компанії, але і незамінний помічник у Вашому бізнесі. Ми зможемо вирішити цю проблему. Наші менеджери якнайшвидше зв'яжуться з Вами, а кур'єри вже на наступний день привезуть готове замовлення. Оформлення печатки з 2011 р. скасовано, і Ви відразу можете використовувати її для своїх потреб.

Подивитися зразки штампів і вибрати необхідний можна тут: ⇒ Перейти ⇐

Ми одна з небагатьох компаній, яка пропонує Вам самим створити печатку. Ви обираєте ті елементи оформлення, які хочете бачити на виготовленій печатки, а наші дизайнери розмістять їх і вишлють готовий ескіз на перевірку. Ми безкоштовно доставляємо нашу продукцію у всі міста України. Ви отримуєте київську якість товару за відмінною ціною. Наша компанія працює тільки з перевіреними постачальниками оснащень, які дають гарантію на свою продукцію. Дуже часто, у нас на сайті, діють різноманітні акційні пропозиції і знижки. Ще одним важливим моментом є те, що при замовленні в нашій компанії Вам не доведеться нікуди їхати. Ви можете купити штамп або будь яку іншу продукцію, не виходячи зі свого офісу або будинку.

Ми уважно стежимо за тим, щоб наші ціни на печатки і штампи були найнижчими і вигідними для Вас. Якщо Ви знайшли ціни нижчі, ніж на нашому сайті - ми обслужимо Вас ще дешевше.

Перед тим, як Ви отримаєте своє замовлення - ми ретельно перевіряємо якість відбитка. Ви отримуєте печатку, штамп або факсиміле з якими одразу можна приступити до роботи, і які не підведуть в самий непідходящий момент.

Ми цінуємо Ваш час і тому не змушуємо заповнювати заяви перед замовленням печатки. Ми все заповнимо самі, після доставки товару Вам залишиться тільки поставити свій підпис. З 21 лютого 2011 дозволу міліції на виготовлення печаток не потрібно.

Вас цікавлять штампи та печатки для ПП або юр. особи? Ми зможемо в цьому допомогти! Ви можете швидко, не витрачаючи багато часу, замовити їх виготовлення з доставкою по місту. Наша команда впорається з будь-яким замовленням в найкоротші терміни. Кур'єрські служби доставлять факсиміле, печатку для документів або штамп в будь-яке місто України: Харків, Дніпропетровськ, Донецьк та ін. А головне у нас - безкоштовна доставка по Україні. Ми любимо свою справу і тому завжди придумуємо для покупців нові акції та вигідні пропозиції. У нас на сайті Ви завжди зможете знайти великий вибір зразків в каталозі продукції, а також ми надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Набридло підписувати стопки документів - тоді Вам потрібен факсимільний підпис. Хочете швидко проставити штампи і печатки на всіх документах - купіть автоматичну оснастку. Нерідко трапляється і так, що необхідно терміново замовити печатку і штамп у своєму місті (Одеса, Київ, Донецьк та ін.), а сумлінних виробників штемпельної та печатної продукції немає. Не впадайте у відчай! Зробіть замовлення в нашій компанії, а питання з приводу доставки по Україні ми вирішимо самі.