Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Що таке печатка

Вас цікавить питання: що таке печатка? На даній сторінці ми спробуємо відповісти на нього. Якщо давати визначення цьому слову то печатка - це інструмент, який потрібно використовувати руками, він виготовляється з всіляких різновидів матеріалів і фіксує події в формі відбитка або перенесення фарби на інші матеріали.

А тепер давайте докладніше розберемося, що ж таке печатка і як легко і швидко підібрати її на нашому сайті. Печатку можна розділити на дві складові: кліше і оснащення.

Що таке печатка

Кліше - це гумовий або полімерний елемент печатки, який може мати різні форми (круглу, прямокутну, овальну, трикутну та ін.) і виготовляється, враховуючи вимоги замовника. Після змочування кліше в фарбу (чорнило), і подальшого віддруковування на папері, ми отримуємо відбиток із зображенням і текстом, які хотів наш замовник. Багато людей не знають, що таке печатка. Вони вважають, що печатка і кліше - це одне і те ж. Тому в розділі печатка у нас розміщені кліше, а точніше їх відбитки.

Оснастка - це те, до чого кріпиться кліше. Її можна вибрати у нас на сайті в розділі оснащення, в залежності від своїх уподобань. Оснащення бувають автоматичні і ручні. Виготовляються з пластику, дерева і заліза.

Отже, в цьому розділі ми розібралися з питанням, що таке печатка і давайте тепер підіб'ємо підсумки. Для того, що б Ви не заплуталися в термінах і замовили потрібну Вам продукцію, дотримуйтеся такої послідовності:

  1. Якщо Ви маєте корпус печатки (оснастку), але Вас не влаштовує відбиток на папері - тоді в розділі каталог печаток або каталог кліше оберіть відбиток, який подобається і тисніть кнопку купити. Після цього заповніть поля оформлення замовлення і чекайте, коли Вам зателефонують наші менеджери.
  2. А якщо у Вас немає оснастки або вона прийшла в непридатність - тоді після покупки кліше закрийте корзину і в розділі оснастки купіть ще й оснастку, яка Вам сподобається.