Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Печатка лікаря

У нас на сайті Ви можете замовити виготовлення печатки лікаря або як її ще називають лікарська та медична печатка або штамп. Ми хочемо зазначити, що Вам не доведеться нікуди їхати, ми можемо виготовити печатку лікаря в режимі онлайн. Для цього перейдіть по вкладці каталог печаток і виберіть медичну печатку, яка Вам найбільше сподобається. Для Вашої зручності ми створили в каталозі окрему групу під назвою «Для Лікаря». Вона з'являється після натискання на каталог печаток. Наша компанія доставить Вашу лікарську печатку в будь-яке місто України, і вартість доставки ми оплатимо самі. Обіцяємо, що ціна на даний штамп, Вас приємно здивує.

Печатка лікаря Лікарська печатка Печатка хірурга Печатка терапевта Печатка врача

Лікарські печатки можна розділити на 2 види: печатки медичних установ та особисті печатки лікарів. Особиста печатка лікаря виготовляється відповідно національному стандарту. При її виготовленні використовується кліше діаметром - 25-32 мм. Оптимальний розмір вважається 30 мм. Необхідно, що б лікарський штамп або печатка містила прізвище, ім'я та по батькові доктора який буде її використовувати. Медичний штамп може відображати інформацію про спеціалізації лікаря (терапевт, хірург, дерматолог, стоматолог, офтальмолог та ін.), а також наукового ступеня, слово «кандидат медичних наук» наприклад. На печатці лікаря можна помістити медичне зображення (наприклад, картинку чаші зі змією), логотип лікарні в якій працює лікар чи інше зображення, за бажанням замовника.

Штамп і печатка медичного закладу може мати круглу, прямокутну або трикутну форму. Вони використовуються в поліклініках, лабораторіях, лікарнях і диспансерах. На таких штампах розміщують написи «Група крові», «Флюорографія пройдена», «Для довідок» і як правило є поле для лікарського підпису. Що б замовити медичний штамп, відправте на електронну пошту shtampu@gmail.com зразок або опис потрібного лікарського штампа. Нашi менеджери оброблять замовлення і зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни. Так само Ви можете скористатися каталогом штампів і вибрати необхідний розмір для майбутнього штампа.