Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Заправка печаток

Ми наполегливо рекомендуємо використовувати тільки якісні чорнила (фарби) для заправки печатки. Якщо заправити печатку чорнилом китайського виробництва кліше деформується і печатка, швидше за все, буде непридатною для подальшого використання. Вся справа в тому, що китайські чорнила токсичні, містять спирт і важкі метали. Спирт роз'їдає кліше і поступово випаровується. Фарби Colop і Shiny не містять вище перелічених недоліків і не випаровуються з часом.

Відео як виймати чорнильну подушку в круглих і прямокутних оснастках фірми Шайні: ⇒ посилання на Відео  ⇐

Для того що б заправити ваші печатки або штампи спочатку потрібно вийняти чорнильну подушечку. Для того, що б це зробити, переведіть оснастку в положення, коли кліше торкається чорнила. Тепер подушечка помітна, але виймати її ще не рекомендується, тому що можна пошкодити кліше. Потрібно одночасно натиснути на дві кнопочки з боків печатки і, не відпускаючи їх, притиснути печатку так, ніби Ви хочете поставити відбиток. Якщо Ви все зробили правильно - то майже відразу буде чути клацання, і після відпускання кнопок, печатка сама зафіксується в потрібному положенні. Тепер потрібно натиснути великим пальцем на подушечку, і вона опиниться зовні.

Далі нанесіть в різні місця чорнильної подушечки приблизно десять крапель чорнила. Не варто наносити багато крапель - відтиск буде розпливчастим і доведеться вимочувати чорнило з подушечки. Зачекайте поки чорнильна фарба всмокчеться, і якщо потрібно, нанесіть ще п'ять крапель. Ось і все, залишилося вставити подушечку назад в оснастку та поставити пробний відбиток.

Відео як виймати чорнильну подушку в прямокутних оснастках фірми Колоп: ⇒ посилання на Відео  ⇐