Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Виготовлення печаток

Виготовлення печаток - це те що ми вміємо робити найкраще. Ми усвідомлено не займаємося поліграфією, щоб повністю зосередитися на створенні красивих печаток і штампів. Наша кампанія займається тільки якісним виготовленням печаток. Ми працюємо на новітньому обладнанні. Кожна печатка, перед тим як потрапити до замовника, проходить тестування. Якщо в ній є, хоч який не будь заводський або виробничий брак, то вона підлягає негайній заміні. Ми не намагаємося зекономити на матеріалі і ремонтувати вже виготовлені печатки. Нам важливо подальшу співпрацю з Вами, тому ми виготовляємо печатку заново, що б вона прослужила Вам не один рік. У нас на сайті Ви також можете замовити термінове виготовлення печатки. Вся робота займе не більше години часу і ціна Вас приємно здивує.

Подивитися всі зразки і вибрати необхідний можна тут: ⇒ Каталог зразків ⇐

Ми займаємося виготовленням печатки не лише в Києві, але і у всіх містах України. І важливо відзначити, що доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА! Незалежно від того, де Ви знаходитесь (Львів, Тернопіль, Рівне, Івано-Франківськ та інші міста України), ми безкоштовно доставимо Ваше замовлення вже на наступний день.

Виготовлення печаток Виготовлення печатки Виготовлення печатки інженера Виготовлення печатки адвоката Виготовлення печатки лікаря

Для того що б замовити нову печатку - натисніть на посилання каталог печаток і виберіть те, що Вам найбільше підходить. У цьому розділі можна вибрати і замовити виготовлення печатки організації, підприємства, приватного підприємця (ПП) і багато іншого. Ми не беремо додаткової плати за елементи захисту. У нас в каталозі, Ви зможете знайти зразки печаток із захистом і за низькою ціною. Якщо Ви нікуди не поспішаєте і серйозно підійшли до питання вибору печатки, тоді перейшовши по посиланню створити печатку, зможете вибрати елементи оформлення, які хотіли б бачити на готовій продукції.

Якщо Вам потрібна копія печатки - ми так само зможемо її виготовити. Для цього відправте відскановане зображення відбитка своєї печатки на shtampu@gmail.com або прикріпіть його у формі замовлення.

За довгий час випробовувань, наша команда змогла точно налаштувати обладнання і навчилася виготовляти якісні і довговічні печатки. Замовивши у нас один раз - Ви навряд чи захочете займатися виготовленням печаток з кимось іншим.

Деякі люди думають, що печатку можна виготовити і в домашніх умовах, подивившись відео в Інтернеті і купивши установку разом з матеріалами. Але виробники печаток, що продають дане устаткування, навряд чи захочуть ділитися досвідом і розповідати нюанси, які багатьом новачкам маловідомі.