Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Відповіді на Ваші запитання

 

Що таке печатка, штамп і факсиміле?

Печатка- це форма для друку, яка включає в себе кліше різного діаметру і форми, а також і оснастку, яка служити корпусом для печатки.

Кліше - це гумовий або полімерний елемент печатки, який може мати різні форми (круглу, прямокутну, овальну, трикутну тощо) і виготовляється, враховуючи вимоги замовника.

Оснащення - це те, на чому кріпиться кліше. Грубо кажучи - корпус печатки. Його можна вибрати у нас на сайті в розділі оснастки, в залежності від своїх уподобань.

Штамп - та ж форма для друку тільки прямокутної, овальної або трикутної форми і містить додаткову чи іншу інформацію необхідну для упорядкування, прискорення і стилізації документообігу в різноманітних сферах господарської діяльності.

Чи потрібно мені отримувати дозвіл або реєструвати нову печатку?

З 21 лютого 2011 скасована видача дозволів на виготовлення печаток і штампів дозвільною системою МВС. Тому зараз підприємець сам вирішує, які і скільки печаток, штампів та факсиміле йому потрібно для ведення господарської діяльності. Реєструвати печатку ніде не потрібно, просто замовляєте і користуєтеся.

Як замовити нову печатку або штамп?

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходьте зразок, який Вам підходить, і натискайте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка (корпус), на яку кріпиться печатку, штамп або факсиміле - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснасток.

Після покупки всіх необхідних товарів, в нижньому кутку корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІН, ПІБ, назва організації) або прикріпіть першу сторінку Виписки з Єдиного Державного Реєстру. Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

Як замовити копію моєї печатки? І скільки вона коштуватиме?

Найпростіший спосіб, як замовити копію Вашої печатки - це надіслати відскановане зображення відбитка печатки нам на електронну пошту: shtampu@gmail.com. Вартість печатки по відбитку залежить від її складності і прораховується індивідуально. Не забудьте вказувати в листі Ваш контактний телефон.

Як замовити факсиміле?

Найпростіший спосіб, як замовити факсиміле - це надіслати відскановане зображення факсиміле на чистому аркуші паперу нам на електронну пошту: shtampu@gmail.com. Ми також можемо для Вас підібрати найвигідніший і зручний варіант оснащення для факсиміле. Не забудьте вказувати в листі Ваш контактний телефон.

Які терміни виготовлення печатки, штампа або факсиміле?

Ми маємо в своєму розпорядженні нове і сучасне обладнання, яке дає можливість виготовляти печатку, штамп або факсиміле за 10 хв.

Так само через дорогу від нас знаходиться відділення Нової Пошти. Тому замовлення, ескізи яких затверджені до 16:00, висилаються в цей же день на найближче до Вас відділення Нової пошти. Термін прибуття замовлення: на наступний день або через день, залежно від віддаленості найближчого районного міста.

Доставка кур'єром по Києву здійснюється наступного дня після затвердження ескізу. Час доставки обговорюється індивідуально.

Яку інформацію обов'язково наносити на печатку?

Для ФОП, ТОВ, ПП та ін. зараз немає документа, де б прописувалося яку інформацію обов'язково потрібно наносити на печатку. Для спеціальних печаток, таких як: гербові, інженерів, лабораторій ці вимоги є. Головне не наносити на печатку чужі торгівельні марки і неправдиву інформацію. Якщо Ви не хочете наносити село, район або область - тоді ми не будемо вказувати їх на печатці і це не буде вважатися помилкою. Також можно вказати назву вашого магазину чи адресу сайту.

Чи можна додати логотип на печатку?

 Можна. Це не буде вважатися помилкою. Для того, що б додати логотип на печатку або штамп, надішліть нам його на електронну пошту: shtampu@gmail.com. Логотип повинен бути у векторному форматі, в кривих.

Я розробив свій дизайн печатки або штампа. Чи можете Ви виготовити його?

Можемо. Надішліть нам його на електронну пошту: shtampu@gmail.com. Зразок має бути у векторному форматі, в кривих. Макет повинен відповідати таким вимогам:

Товщина будь-яких ліній не повинна бути менше, ніж 0,2 мм.

Товщина елементів букв не повинна бути менше 0,15 мм. Краще всього використовувати рублені шрифти такі як: Arial, Calibri і Tahoma.

Відступи між буквами і лініями повинні бути великі, що б на папері чорнило не зливалося між собою.

Як захистити печатку або штамп від підробки?

Замовляйте печатки із захисними елементами. Навіть якщо хтось підробить таку печатку, то все одно експертиза зможе визначити, де оригінал а де підробка.