Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Печатка, штамп ВТК

Штамп ВТК - це спеціальний штамп, всередині якого найчастіше розміщуються реквізити підприємства та абревіатура ВТК, яка розшифровується як відділ технічного контролю. Даний штамп або печатка виготовляється, а в подальшому і використовується для того, що б можна було підтвердити якість виготовленої продукції. Застосовують такий штамп у відділі технічного контролю, після перевірки готової продукції. Печатка ВТК може містити торгову марку виробника, назву компанії виробника, а також інші відомості, які мають відношення до якості продукції.

                                                          

Якщо Вам потрібен штамп або печатка ВТК - ми зможемо якісно і в найкоротші терміни зробити і доставити їх. Для цього не доведеться нікуди їздити. Ви можете просто подзвонити нам за телефонами вказаними вгорі сайту, або за посиланням каталог штампів купити штамп ВТК і заповнити форму замовлення. Наші менеджери максимально швидко зв'яжуться з Вами та обговорять всі подробиці замовлення.

Ми займаємося виготовленням штемпельно-друкованої продукції не тільки в Києві, але і у всіх містах України. Також хочемо нагадати, що доставка по всій Україні безкоштовна. Це допоможе Вам заощадити 25% вартості даного штампа. Незалежно від того, де Ви знаходитесь (Кіровоград, Луганськ, Вінниця та ін. міста України), ми безкоштовно доставимо Ваше замовлення в максимально короткі терміни.