Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Виготовлення факсиміле

Виготовлення печаток факсиміле в нашій фірмі не забере у Вас багато часу. Все що Вам потрібно зробити - це відіслати на нашу пошту shtampu@gmail.com відскановане зображення Вашого підпису. Після цього ми надішлемо Вам ескіз (зразок), у вигляді картинки. А вже наступного дня Ви отримаєте готове факсиміле і зможете ним користуватися. Виготовлення факсиміле на автоматичній оснастці зробить Ваш підпис максимально схожим на справжній. Чорнила, на даній оснастці, не будуть розпливатися, і ми зможемо досягнути тонких і чітких ліній.

Також, можливо зробити замовлення через сайт: ⇒ замовити факсиміле ⇐

 Виготовлення факсиміле   Виготовлення факсиміле київ

Ми добре розбираємося в області виготовлення печаток факсиміле і хочемо Вас запевнити, що підробити даний вид підписів також складно, як і звичайний підпис. Практично неможливо створити ідентичну печатку, тому що на відтиск впливає висота букв і властивості матеріалу, з якого зроблено кліше. Виготовлене в іншій фірмі факсиміле, будь-який хороший експерт зможе відрізнити від оригіналу вашої печатки.

Печатка факсиміле      Штамп факсиміле      Факсиміле + Оснастка

Якщо у Вас постійно є велика кількість документів, які потрібно підписувати, або ж керівник організації часто відсутній на своєму робочому місці - тоді сміливо замовляйте виготовлення факсиміле, яке вирішить дані проблеми.

Ми виготовляємо факсиміле в Києві і у всіх інших містах України. У нас доставка по всій Україні безкоштовна. Не має значення де Ви знаходитесь (Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ та інші міста України), ми за свій рахунок доставимо Вам замовлення в короткі терміни.