Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Що таке факсиміле

У цьому розділі ми спробуємо розібратися, що таке факсиміле. Факсиміле, або як його ще називають, підпис факсиміле - це точна копія підпису, зроблена у вигляді печатки або штампа, і призначена для спрощення та зменшення часу роботи з документами. Можна сказати, що факсиміле - це маленький помічник для середнього та великого бізнесу. Адже напевно часто Вам доводилось стикатися з такою ситуацією, коли керівникові необхідно проставляти свій підпис на великій кількості документів. А він у потрібний момент зайнятий або відсутній на робочому місці. Для вирішення такого роду проблем ми можемо запропонувати вихід: виготовити у нас факсиміле підпису начальника, а потім внутрішнім наказом дозволити довіреним людям користуватися нею. Для Вашої зручності, ми розмістили внизу сторінки приклади наказу використання такого підпису і інструкцію до нього.

     Оснастка для факсиміле      Кліше факсиміле      Відбиток факсиміле

Факсиміле можна замовити через сайт: ⇒ натиснувши на дане посилання ⇐

У нашій країні на питання де можна використовувати факсиміле не можна дати однозначної відповіді. Наша компанія виготовляла копію підпису для фірм, які в подальшому використовували її для підписання актів і рахунків. Навіть велика фірма з продажу стильних прикрас BoBiju використовує факсиміле для підпису актів та рахунків кампанії.

Наша фірма може швидко і якісно виготовити копію Вашого підпису. Для цього перейдіть за посиланням замовити факсиміле і натисніть кнопку купити. Заповніть поля замовлення, а після вибору оплати, натисніть кнопку прикріпити картинку і виберіть відскановане зображення Вашого підпису. Також можна просто відправити зображення підпису по електронній пошті: shtampu@gmail.com. Велике прохання не забувати вказувати номер телефону, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися і уточнити питання, які можуть виникнути в процесі виготовлення факсиміле.

Подивитися приклад наказу про використання факсиміле Подивитися приклад інструкції про порядок використання факсиміле