Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Відбиток печатки

У цьому розділі ми з Вами розберемося, що ж таке відбиток печатки на документах і як виготовити копію печатки. Відбиток - це текстове або графічне зображення, утворене після натискання чого-небудь на якийсь матеріал. У нашому випадку ми надавлюємо печаткою на папір і отримуємо чорнильний відбиток. Нерідко буває, що власник печатки втратив її або ж вона прийшла в непридатність. Але майже завжди можна знайти в своїх архівах документи зі старим відбитком. Ось тоді ми зможемо прийти на допомогу і виготовити для вас нову печатку за відбитком, простими словами кажучи, копію печатки.

   Печатка за відбитком   Відбиток печатки

Все, що Вам залишиться зробити - це відсканувати стару печатку і відправити зображення нам на електронну скриньку: shtampu@gmail.com. Наші дизайнери подбають, що б нова печатка максимально відповідала минулій копії печатки. Ми підберемо шрифти, що використовувалися в старій печатці, елементи захисту, окантовки і розмір відбитка. Якщо стара оснастка знаходиться в хорошому стані, наші майстри переклеять тільки кліше, і Вам не доведеться переплачувати за те, що ще зможе Вам послужити. Ви заощадите від 35% вартості всієї печатки.

Як Ви вже зрозуміли, зробити відбиток печатки не відніме ні в кого багато часу. Тепер непотрібно нікуди їздити для того, що б зробити замовлення. Просто відскануйте або, в крайньому випадку, сфотографуйте відтиск Вашої старої печатки і відправте його на нашу електронну пошту. Вже на наступний день наш кур'єр доставить її до Вас в офіс, і звісно відразу ж можна приступати до звичної для Вас роботи з документами. Для того, щоб забрати таку печатку, Ви повинні бути директором фірми або мати довіреність на отримання такої печатки.

Ми займаємося виготовленням печаток по відбитку не тільки в Києві, але і у всіх інших містах України. І хочемо зазначити, що доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА! Незалежно від того, де Ви знаходитесь (Чернівці, Луцьк, Львів та інші міста України), ми безкоштовно доставимо Ваше замовлення вже на наступний день.