Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Печатка адвоката

Якщо Вам потрібно терміново замовити та виготовити печатку адвоката або ще її називають адвокатська печатка - то ми готові допомогти в цьому. Наші дизайнери підберуть підходящий шаблон печатки, а потім оформлять її з Вашими реквізитами. Ви можете вибрати зразок печатки адвоката (адвокатської печатки) в каталозі перейшовши по посиланню каталог печаток і вибравши в лівому меню категорію "Інші печатки". В каталозі представлені найбільш підходящі зразки для Вас. Також у нас на сайті можна самостійно вибрати елементи оформлення, які будуть присутні на готовому відбитку. Для цього перейдіть за посиланням створити печатку, запам'ятайте номери вподобаних Вам елементів, а потім при покупці і заповненні форми замовлення, в коментарях вкажіть місця їх розміщення.

Печатка адвоката Адвокатська печатка Зразок печатки адвоката Печатка адвоката з Фемідою Печатка адвоката з вагами правосуддя

Ви можете запитати: Чи потрібна мені печатка адвоката? Давайте проаналізуємо це питання. Припустимо, до Вас прийшов клієнт і просить завірити копію, якихось документів. Або Вам потрібно дати йому копію свого свідоцтва. Ви можете просто поставити підпис, але Ваш авторитет, в очах клієнта, помітно похитнеться. Як не як, а печатка надає своєму власникові якусь частку солідності і поваги при заповненні різної документації з клієнтом.

Після скасування обов'язкової реєстрації печаток, у тому числі і адвокатських, виготовлення їх займає не більше одного дня. І Вам не доведеться платити ніяких державних мит. Ви платите тільки за послугу виготовлення печатки або штампа.

На адвокатській печатці повинно бути написано:

- Вид діяльності «Адвокат»;

- Номер свідоцтва про право займатися адвокатською діяльністю;

- Прізвище, ім'я та по батькові адвоката.

Ми займаємося виготовленням печатки адвоката не тільки в Києві, але і у всіх інших містах України. А найприємніше, що доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА! Незалежно від того, де Ви знаходитесь (Хмельницький, Дрогобич, Львів та інші міста України), ми безкоштовно доставимо Ваше замовлення вже на наступний день.