Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Розмір штампа

У даному розділі ми хочемо Вам розповісти, як підібрати розмір штампа. Насправді все дуже просто:

Розмір штампа

Наші зразки допоможуть Вам визначитися з розміром штампа: ⇒ посилання на зразки ⇐

  1. Треба для себе визначитись з оптимальною величиною штампа, що б він не займав багато місця на аркуші, був добре помітний і текст читався без жодних труднощів. Можна на аркуші паперу намалювати зразок від руки і подивитися, як він буде виглядати і чи підходить даний розмір штампа для Ваших потреб. Ми з своєї сторони, також перед виготовленням вишлемо Вам ескіз майбутнього штампа на перевірку, і Ви зможете побачити як він буде виглядати на папері.
  2. Потім зателефонувати нам по телефону вказаному вгорі сайту і повідомити приблизний розмір. Наші менеджери підберуть Вам оснастку, яка найкраще підійде під даний розмір штампа. А потім вишлють ескіз (зразок) майбутнього штампа в електронному вигляді. Якщо у Вас є зразок штампа, вишліть його, будь ласка, на нашу електронну пошту: shtampu@gmail.com. Це збільшить швидкість і якість виконання замовлення. Також можна самостійно знайти і замовити потрібний розмір штампу в каталозі штампів.

Наразі для підприємств не встановлені певні вимоги щодо розмірів і форм штампів. У вас є можливість замовити виготовлення штампів будь-яких форм і розмірів. Також при бажанні на штамп можна помістити логотип вашої фірми.