Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

 

Оплата і доставка

Способи доставки

На відділення Нової Пошти в м. Києві (БЕЗКОШТОВНА)

Після замовлення на сайті або по телефону, і затвердження ескізу до 13:00, вже на наступний робочий день кур'єрська служба Нової Пошти доставить Вам товар на найближчий до Вас склад. Можливість термінової доставки в день замовлення обговорюється по телефону(зазвичай це виклик таксі за рахунок отримувача). Кур'єр в день доставки передзвонює, і попереджає про час прибуття. Доставка на склад Нової пошти: печатки, штампа, факсиміле  - БЕЗКОШТОВНА. Доставка кліше (без оснащенная чи на дерев'янній/пластиковій ручці) виконується за рахунок покупця.

Доставка в інші міста України (БЕЗКОШТОВНА)

Наша компанія здійснює доставку в усі міста України. Можлива відправка в день замовлення, якщо затверджений ескіз до 13:00, і проведена оплата до 13:30. Доставка на склад Нової пошти: печатки, штампа, факсиміле - БЕЗКОШТОВНА. Доставка кліше (без оснащенная чи на дерев'янній/пластиковій ручці) виконується за рахунок покупця. З компаніями перевізниками, які доставлять вам замовлення, ви можете ознайомитись, клікнувши по посиланням і перейшовши на їх офіційні сайти:

"Нова пошта"

 Способи оплати

Ви можете оплатити товар зручним для Вас способом:

- Переказ грошей на картку "ПриватБанку";

- Безготівковим розрахунком;

 

Вартість доставки

До кінця червня 2024 року, доставка на склад Нової пошти: печатки, штампа, факсиміле  - БЕЗКОШТОВНА. Доставка кліше (без оснащенная чи на дерев'янній/пластиковій ручці) виконується за рахунок покупця.