Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Виготовлення штампів

Ми займаємося тільки якісним виготовленням штампів. У нас нове обладнання та доступні ціни на виготовлені нами штампи. Ми ретельно стежимо, що б до замовника потрапляв тільки перевірений і повністю готовий до використання виріб. Нам важлива подальша співпраця з Вами, тому кожен виготовлений штамп обов'язково проходить перевірку якості. Якщо він має хоч якесь відхилення від норми - він утилізується, а на його місце виготовляється новий.

Зробити замовлення через сайт можна тут: ⇒ Штампи ⇐

Визначитися з розмірами і подивитися приклади відбитків можна тут: ⇒ Зразки штампів ⇐

У нас на сайті, є можливість виготовити штамп практично будь-якого розміру. Для цього перейдіть по посиланню каталог штампів і виберіть штамп потрібного Вам розміру і форми. Після цього заповніть поля замовлення і чекайте дзвінка нашого менеджера. Якщо у Вас виникли труднощі при оформленні замовлення - передзвоніть нашим менеджерам за телефонами вказаними вгорі сайту або замовте зворотний дзвінок.

Виготовлення штампівВиготовлення штампівВиготовлення штампів

Якщо Вам потрібна копія штампу - наша фірма зможе її виготовити в найкоротші терміни. Для цього відправте відскановане зображення відбитка свого штампа або вручну намальованого ескізу на shtampu@gmail.com. І чекайте дзвінка менеджера. Ви також можете прикріпити зображення зразка штампу, при заповненні форми замовлення.

Маючи велике бажання працювати в галузі виготовлення штампів, наша команда змогла точно налаштувати обладнання і навчилася виготовляти якісні і довговічні штампи. Замовивши у нас один раз - Ви навряд чи захочете займатися виготовленням штампів з кимось іншим. Можна сказати, що виготовлення штампів і печаток - це саме те, що ми вміємо робити найкраще.

Ми займаємося виготовленням штампів не тільки в Києві, але і у всіх містах України. Хочемо Вам нагадати, що доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА! Незалежно від того, де Ви знаходитесь (Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста України), ми безкоштовно доставимо Ваше замовлення в максимально короткі терміни.