Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Печатка підприємства

На нашому сайті, у Вас є можливість замовити, а в подальшому і купити печатку підприємства. Ми можемо виготовити Вам унікальну печатку для ТОВ, ВАТ, ЗАТ або будь-якого іншого підприємства. У Вас буде можливість використовувати свою печатку підприємства для будь-яких видів документів. Ми пропонуємо найнижчі ціни на даний вид печаток і найкращу якість виготовлення.

Подивитися зразки відбитків можна, перейшовши за посиланням каталог печаток. Також слід пам'ятати, що ми не беремо додаткової плати за елементи захисту. У нас в каталозі, Ви зможете знайти зразки печаток із захистом і за низькою ціною.

Печатка підприємства Печатка ТОВ Печатка ВАТ Печатка підприємства Печатка

У відповідності з чинним законодавством практично для кожного підприємства потрібна наявність печатки. Необхідно, що б відбиток печатки підприємства завжди стояв на контрактах або договорах між ТОВ, ВАТ, ЗАТ та іншими формами підприємств. Якщо печатка відсутня, в суді дані документи можуть визнати не дійсними. Зараз не один трудовий договір не можна уявити собі без штампа підприємства.

З 21 лютого 2011 року, не потрібно йти в міліцію і реєструвати печатку. Підприємство тепер саме вирішує, які і скільки печаток і штампів необхідно йому для роботи. Тепер печатку можна виготовити для бухгалтера, помічника директора і для будь-якого співробітника, кому вона необхідна для роботи. Для того що б можна було відстежити хто і коли поставив відтиск, Ви можете зробити невелику приписку з номером по центру штампа. Так Ви легко визначите хто відповідальний за підписання, будь-якого документа.

Ми займаємося виготовленням печаток підприємства не тільки в Києві, але і у всіх інших містах України. І важливо відзначити, що доставка по всій Україні - БЕЗКОШТОВНА! Незалежно від того, де Ви знаходитесь (Львів, Миколаїв, Тернопіль та інші міста України), ми безкоштовно доставимо Ваше замовлення вже на наступний день.