Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Що таке штамп

Якщо розбиратися що таке штамп з наукової точки зору і давати цьому слову визначення, то штамп - це інструмент, який використовується вручну і виготовляється з різних видів матеріалів, а також виконує функцію фіксування події в формі відбитка або перенесення чорнила на інші матеріали.

Що таке штампЩо таке штамп

Штамп, можна так сказати, служить для заміни якихось записів в повторюваних однакових моментах і ситуаціях. Наприклад: для маркування посилок і вантажу, для здачі або перевірці документів, для пропускання через прохідну співробітників і т.д. Частіше за все штамп являє собою реквізити фірми, які надають документу юридичну силу і допомагають значно зменшити час роботи з документами. Частіше за все, штампи замовляють підприємства, рідше ФОП.