Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Що таке оснащення

У цьому розділі ми постараємося максимально зрозуміло відповісти на питання - що таке оснастка. Оснастка - це залізний, пластиковий або дерев'яний елемент печатки (корпус), на якому кріпиться кліше. Багато людей вважають, що досить купити оснастку і можна вже користуватися печаткою. Це не так. Відбиток на папері залежить від виготовленого кліше. На ньому вирізаються всі букви і допоміжні елементи, які Ви бачите на папері. Але для того що б перенести на папір, попередньо змочене в чорнило кліше - Вам знадобиться оснащення. У нашому каталозі оснащень у Вас є можливість вибрати найбільш підходящу для Ваших потреб оснастку. Ми можемо дати декілька порад з вибору оснащень:

  1. Якщо Ви часто користуєтесь печаткою в офісі і для Вас важливий чіткий і рівний відтиск на документі - Вам ідеально підійде автоматична оснастка.
  2. Якщо Ви часто користуєтесь печаткою не в офісі і доводиться носити її в кишені - купуйте кишенькові оснастки. Вони маленькі, зручні і достатньо надійні.