Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Печатка СПД

Наша компанія може виготовити для Вас якісну і недорогу печатку СПД (СПД – суб’єкт підприємницької діяльності). Для цього Вам не доведеться нікуди їздити і заповнювати гору заяв. Ви просто вибираєте зразок з каталогу печаток, замовляєте його і вже на наступний день печатка СПД у Вас на столі. З 21 лютого 2011 р. дозволу міліції на виготовлення печаток не потрібно. Тому Вам не треба буде її ніде реєструвати, і СПД або ПП може відразу користуватися своєю новою печаткою. Ще один важливий момент - ми не беремо додаткової плати за елементи захисту. У нас в каталозі, Ви зможете знайти зразки печаток із захистом і за низькою ціною. Важлива інформація, зараз замість СПД на печатках правильно писати ФОП.

Печатка СПД Печатка підприємця Печатка ФОП Печатка СПД Кругла печатка СПД

Давайте розберемося, чи потрібна печатка СПД і чи варто її замовляти? На це питання не можна дати однозначну відповідь. Але можна з упевненістю сказати, що її наявність має ряд плюсів, зараз ми їх розглянемо:

  • Додатковий захист для документів (підпис можна підробити в домашніх умовах, а на підробку печатки не кожний вирішиться);
  • В деякій мірі, печатка додає солідності її власнику;
  • Коли СПД відкриває розрахунковий рахунок або користується іншими послугами банку, існує ряд банків, які можуть відмовитися від надання послуг клієнту;
  • Є контрагенти, які не хочуть укладати з СПД договір, якщо у нього немає печатки.

Тепер поглянемо на питання - чи потрібна печатка СПД з точки зору кодексу України:
якщо прочитати і спів ставити статтю 51 і 207 цивільного кодексу України, то вийде, що у СПД, який підписує договір без печатки, можуть виникнути проблеми. У суді буде не складно визнати такий договір недійсним, оскільки стаття 207 вимагає щоб правочин був скріплений печатками.

Давайте підведемо підсумок вище написаному. На сьогоднішній день, виготовлення печатки СПД коштує недорого. Обов'язкова реєстрація, такої печатки, скасована в 2011 році. На наш погляд краще подбати про виготовлення печатки заздалегідь, щоб не потрапити в халепу в подальшому, коли вона Вам знадобиться терміново.

Ми виготовляємо печатки СПД не тільки в Києві, але і у всіх інших містах України. Також хочемо відзначити, що у нас доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА! Де б Ви не знаходилися (Львів, Хмельницький, Ужгород та інші міста України), ми безкоштовно доставимо Ваше замовлення вже на наступний день.