Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     

Акції для печаток, штампів та факсиміле

Тут представлені всі акції для печаток, штампів та факсиміле, які діють на сьогоднішній день. Акції та терміни їх проведення можуть змінюватися адміністрацією сайту в будь-який день тижня. Але якщо Ви зробили замовлення, і акційна пропозиція на той момент була доступна, ми гарантуємо, що замовник зможе нею скористатися.

Акційна пропозиція №1:

Вам не доведеться доплачувати за ступені захисту. У нас на сайті Ви отримуєте до 4-х ступенів захисту за ціною одного. Просто виберіть потрібний зразок в каталозі печаток!

 

Акційна пропозиція №2:

У Вас зламалася печатка, але оснастка (корпус) ще, як нова? Не засмучуйтеся! Замовте у нас кліше, яке Ви зможете наклеїти самі! Все, що Вам залишиться зробити - наклеїти його на свою оснастку.

Акційна пропозиція №3:

У нас самий великий вибір кольорів! Обирайте той колір, який підійде під стиль Вашої компанії.
І тільки зараз БЕЗ ДОПЛАТИ за подушку іншого кольору!