Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Печатка для документів

Якщо Вам потрібна кругла печатка для документів - тоді ми зможемо Вам в цьому допомогти. Звичайно ж, ми зможемо виготовити для Вас печатку не тільки круглої форми, а абсолютно любої, навіть восьмикутної. Просто круглу печатку найчастіше замовляють наші клієнти. На сьогоднішній день, кругла печатка для документів, найбільш затребувана і практично не один середній або великий бізнес не може обійтися без неї.

У Вас є можливість вибрати і замовити особисту печатку, перейшовши за посиланням каталог печаток.

Не забувайте, ми не беремо додаткової плати за елементи захисту. У нас в каталозі, Ви зможете знайти зразки печаток із захистом і за низькою ціною.

Печатка для документів Печатка для документів підприємця Печатка для документів Печатка для митних документів Кругла печатка для документів

Печатка для документів ставиться на: актах і накладних, офіційних листах, завірених копіях, рахунках контрагентам, довідках, товарних накладних і т.д. Якщо головна печатка постійно знаходиться у директора, і він боїться видавати її на руки, щоб хтось не поставив її на договорі про продаж майна - тоді можна замовити схожу печатку з позначкою для документів. Так само бажано внутрішнім наказом підприємства, наділити нову печатку потрібними повноваженнями, тобто визначити документи, на яких дозволяється її ставити. Якщо печатка потрібна тільки для одного виду документів, наприклад для накладних, тоді в ній вказується напис «Для накладних» та наказ про те де її можна використовувати, по суті, створювати не треба.

Ми виготовляємо печатку для документів не тільки в Києві, але і відсилаємо в інші міста України. А найприємніше, що доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА! Незалежно від того, де Ви знаходитесь (Рівне, Чернівці, Львів та ін. міста України), ми безкоштовно доставимо Ваше замовлення на наступний день.