Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     Переходьте до нашої групи у facebook.

Автор: Сайт Печатки та Штампи
Копіювання матеріалів із сайту заборонено.

Автоматична оснастка

Найпопулярнішою і зручною у використанні вважається печатка з автоматичною оснасткою. Через швидкість роботи з данним оснащенням, її майже завжди вибирають кампанії, у яких великий документообіг. Печатка, яка сама автоматично змочує кліше в чорнило, покращує якість відбитка, роблячи його чітким, рівномірним і завжди однаковим. Автоматичні оснастки Colop і Shiny виготовляється з надійного і міцного пластику. Усередині даної оснастки знаходиться пружинний механізм, який сам підтискає кліше до чорнильної подушечки. Чорнильну подушечку, при необхідності, можна самому до заправити або ж замінити на нову. Пружинний механізм в середньому витримує 55600 відбитків. Він може прослужити і довше, якщо користуватися оснасткою дбайливо і не допускати занадто різких і сильних натискань.

Ви можете купити автоматичну оснастку у нас на сайті. Для цього перейдіть в каталог оснасток і виберіть найбільш підходящу для ваших потреб оснастку. Якщо при виборі у Вас виникли якісь труднощі - тоді зателефонуйте за номером, який вказаний вгорі сайту і наші менеджери допоможуть Вам визначитися.

Автоматичні оснастки випускаються не тільки круглих форм, але і прямокутних, овальних і навіть трикутних. Вгорі оснастки є прозоре оглядове вікно, в якому розміщується паперовий відтиск вашої печатки. Навіть якщо у Вашій організації постійно використовується багато різних печаток, ви ніколи їх не переплутаєте завдяки паперовому прикладу відбитка, вгорі оснастки. При використанні звичайної печатки, Вам потрібно вручну перед кожним відбитком вмочувати кліше в чорнильну подушечку. У печатці автомат всі ці дії відбуваються автоматично, завдяки пружинному механізму, який непомітно вбудований всередину оснастки.

При поломці автоматичної оснастки, Вам не доведеться міняти всю печатку. Все що Вам потрібно буде зробити - це відклеїти кліше від старої оснастки і приклеїти його на нову.