Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     

Великий прямокутний штамп 170х120 мм

Код товару: 728
585.00грн.
є в наявності
Купити

Опис

Великий прямокутний штамп розміром 170х120 мм. найчастіше використовується підприємствами на виробництві, та ще для швидкого заповнення своїх реквізитів у різній документації. Фізичні особи використовують штамп в основному для товарних чеків або для проставлення тексту рекламного характеру. Але це далеко не весь перелік способів застосування даного виробу. Для такого великого розміру штампу, автоматичної оснастки не існує.

На цій сторінці Ви маєте можливість замовити штамп розміром 170х120 мм. Для того, щоб це зробити, натисніть кнопку «купити», а потім «оформити замовлення». Далі заповніть поля оформлення замовлення, а в полі "коментар до замовлення" напишіть текст, який потрібно розмістити всередині штампа.

Якщо Ви сумніваєтеся в правильності вибору розміру штампу - тоді вкажіть це в коментарях до замовлення. Наші дизайнери підберуть потрібну величину, в залежності від обсягу тексту, який потрібно розмістити. Для даного зразка використовувалася лінія товщиною: 2 мм. Ви можете самі вказати потрібну товщину лінії для майбутнього виробу.

Перед виготовленням замовлення, наші дизайнери вишлють Вам ескіз майбутнього штампа (по електронній пошті). Це робиться для того, щоб Ви змогли перевірити і переконатися в правильності розміщення всіх потрібних елементів усередині штампа. Якщо у Вас є зразок штампа - тоді можете прикріпити його зображення при заповненні полів оформлення замовлення.

Якщо Вам потрібна оснастка – повідомте це нашим менеджерам і вони професійно підберуть її, відповідно Вашим вимогам. Також Ви можете самі вибрати і придбати вподобану оснастку в каталозі оснащень.

Якщо Вам потрібен штамп іншого розміру або іншої форми - тоді перейдіть за посиланням каталог штампів і виберіть потрібний зразок. Або натисніть на кнопку "Наступний".

Наступний » « Попередній