Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     

Кишенькова оснастка для печат.(Colop Mouse D40 мм) ✓ КРАЩА КИШЕНЬКОВА

Код товару: 804
140.00грн.
є в наявності
Купити

Опис

Відеоогляд даної оснастки тут:⇒посилання на Відео

Кишенькова оснастка для печаток Colop Mouse є лідером серед кишенькових печаток. Вона дуже зручна і компактна, що дозволяє носити її в кишені або в жіночій сумочці. Дана оснастка не має гострих країв, тим самим при транспортуванні вона не пошкодить Ваші улюблені речі. Colop Mouse, в порівнянні з іншими оснастками, вважається легкою за вагою і швидкою в застосуванні. У комплекті є заправлена чорнильна подушечка, яку можна дозаправлять чорнильною фарбою на водній основі. Використовується для стандартних розмірів кліше Ø30-40 мм. і підходить для всіх печаток з нашого каталогу.

Наступний » « Попередній