Якісне виготовлення печаток і штампів! Безкоштовна доставка - по всій Україні! Гарантуємо Вам більше 50000 точних відбитків!
Відповіді на Ваші питання Відеоінструкція до сайту
рус
укр
(093) 88-444-66 (098) 90-444-66 (066) 98-444-66
Печати и ШтампыКорзина
Товарів: Корзина порожня
+38 Можете залишити свій номер телефону і ми самі зателефонуємо Вам
Крок 1 - покупка в каталозі.Крок 2 - підтвердження замовлення.Крок 3 - перевірка готового ескізу.Крок 4 - отримання печатки.

Як зробити замовлення на виготовлення
штампа або печатки:

1. У розділі Печатка обираєте пункт каталог печаток. Знаходите зразок, який Вам підходить, і клікаєте на ньому. Вибираєте потрібний колір і тиснете "Купити".

Якщо Вам потрібна оснастка, на яку кріпиться печатка - тоді закрийте корзину і додатково купіть її в каталозі оснащень.

Після покупки всіх необхідних товарів, у нижньому куті корзини покупця натисніть "Оформити замовлення". Заповніть необхідні поля, а в коментарях до замовлення вкажіть текст, який Вам потрібен на майбутній печатці (ІК, ПІБ, назва організації). Для завершення замовлення натисніть кнопку "Оформити замовлення".

2. Аналогічно вище написаному - Ви можете придбати штамп в розділі каталог штампів.

3. Для виготовлення факсимільного підпису натисніть на посилання замовити факсиміле.

Добавляйтесь в друзі в соціальних мережах і беріть участь в акціях:

     

Трикутний штамп ВТК

Код товару: 712
140.00грн.
є в наявності
Купити

Опис

Трикутний штамп ВТК частіше всього використовується підприємствами на виробництві. ВТК - відділ технічного контролю.

На цій сторінці Ви маєте можливість замовити трикутний штамп ВТК. Для того, щоб це зробити, натисніть кнопку «купити», а потім «оформити замовлення». Далі заповніть поля оформлення замовлення, а в полі "коментар до замовлення" напишіть текст, який потрібно розмістити всередині штампа.

Наші дизайнери підберуть потрібну величину трикутного штампу, в залежності від обсягу тексту, який потрібно розмістити, а потім вишлють Вам ескіз майбутнього штампа (по електронній пошті). Це робиться для того, щоб Ви змогли перевірити і переконатися в правильності розміщення всіх потрібних елементів. Якщо у Вас є зразок штампа - тоді можете прикріпити його зображення при заповненні полів оформлення замовлення.

Якщо Вам потрібна оснастка – повідомте це нашим менеджерам і вони професійно підберуть її, відповідно Вашим вимогам. Також Ви можете самі вибрати і придбати вподобану оснастку в каталозі оснащень.

Якщо Вам потрібен штамп іншого розміру або іншої форми - тоді перейдіть за посиланням каталог штампів і виберіть потрібний зразок. Або натисніть на кнопку "Наступний".

Наступний » « Попередній